Steun ook Hospice de Reiziger

Ons hospice is afhankelijk van donaties en giften van particulieren en bedrijven. Om het hospice voor nu en in de toekomst draaiende te houden, zijn financiële bijdragen onontbeerlijk.

 

Club van 100
Door u aan te melden bij de Club van 100 doneert u jaarlijks een bedrag van 100 euro. 

Obligatielening
De stichting heeft een obligatielening uitgeschreven in stukken van 500 euro tegen een rente van 2,15% met een maximale looptijd van 10 jaar. 

Eenmalige giften
Ook eenmalige giften zijn vanzelfsprekend van harte welkom.  Deze kunnen worden overgemaakt op rekeningnummer NL16RABO 0156 2400 92
t.n.v. Stichting Hospice Barendrecht onder vermelding van “donatie”.

Sponsoring door bedrijven
Bedrijven kunnen sponsor worden van Hospice de Reiziger. Een sponsor geeft een bijdrage in natura of financieel. De naam van de sponsor wordt vermeld op de website. 

Hospice De Reiziger is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Een ANBI-instelling hoeft geen schenkbelasting te betalen over uw gift. Ook betalen deze instellingen geen erfbelasting over ontvangen erfenissen. De overheid stimuleert het schenken aan goede doelen. Hierdoor is uw gift voor u (deels of geheel) aftrekbaar voor de inkomstenbelasting of vennootschapsbelasting.

Wilt u het hospice steunen? Mail dan naar fondsenwerving@hospicedereiziger.com

Wilt u meer informatie of heeft u overige financiële vragen?
Mail naar penningmeester@hospicedereiziger.com.

Wij danken u hartelijk voor uw steun.

Hospice de Reiziger bedankt alle personen en organisaties die ons steunen. Wij hebben deze lijst zorgvuldig samengesteld maar als wij u of uw organisatie niet hebben vermeld laat het ons dan aub weten. Stuur een mail naar: info@hospicedereiziger.com   

Mevr. J. Schriel                                                          

Aquarium en Dierenspeciaalzaak Wesdijk                               Barendrecht                                wesdijk.nl
Atelier Ceramique Barendrecht.                              
Barendrechtse Hemelvaart Motorrit Barendrecht motorrit-hemelvaart.nl
Berkman Barendrecht Barendrecht berkman.nl
Bert Koedoot    
Binder Groenprojekten BV Poortugaal binder.nl
Boeg b.v. Rotterdam boegwerkt.nl
Boekhandel de Ridderhof BV Ridderkerk boekhandelderidderhof.nl
Budgetplan Ridderkerk budgetplan.nl
BUVA rationele bouwprodukten B.V. Barendrecht buva.nl
Carla van Loon Tekst & Communicatie Barendrecht vanloontekst.nl
De Bloemenjungle Ridderkerk debloemenjungle.nl
Den Otter Verhuizingen Barendrecht den-otter.nl
Drukkerij Plusprint Hoogvliet plusprint.nl
Edu Delta MBO Opleidingen Barendrecht edudelta.nl
Gemeente Barendrecht Barendrecht barendrecht.nl
Grit Bouw en Timmerbedrijf Zwijndrecht alexgrit.nl
Henk Vermeiden Barendrecht  
Het Rozenpakhuijs Barendrecht HetRozenpakhuijs.nl
Irka Stachiw Barendrecht irkastachiw.nl
J.A. van den Berg Vastgoed BV Strijen javdberg.nl
J.Buijse & Z.n Staalbouw Zwijndrecht buijse.nl
Kroonint BV Rotterdam kroonint.nl
Kuipers en Van Loo Verzekeringen Rotterdam kuipersvanloo.nl
Linolux Hellevoetsluis delinnenwinkel.nl
Magis 010 Rotterdam magis.nu
Mako Claening Service Oud-Beyerland makocleaning.nl
Mastenbroek Uitvaartverzorging Barendrecht ericmastenbroek.nl
Mevrouw T. Goppel Rotterdam  
Notariskantoor Groenveld en Van Houdt Barendrecht groenhoudt.nl
Ohio b.v. Master in Entertainment Barendrecht ohiomusic.nl
Onnink & Zn Barendrecht onnink-bv.nl
Optidee Barendrecht optidee.nl
Pega BV Barendrecht pegabv.nl
Pixum Fotoservice Amsterdam pixum.nl
Protestantse Kerken Barendrecht Barendrecht pknbarendrecht.nl
Renes Oud Papier B.V. Rotterdam renes.nl
Roelse Media Albrandswaard Poortugaal roelsemedia.nl
Roobol Woontextiel B.V. Barendrecht roobol.com
Same Chemicals Barendrecht samechemicals.com
Slagerij Schell Rotterdam slagerij-schell.nl
Stichting Present Barendrecht Barendrecht stichtingpresent.nl/barendrecht
Stoomerette 't Vlak b.v. Barendrecht stomerette.nl
Straluma meubelen en verlichting Barendrecht straluma.nl
The Read Shop Barendrecht thereadshop.nl
Tuinplanten De Jong Rotterdam tuinplantdejong.nl
Uitvaartverzorging Yvonne Jonker Barendrecht uitvaartyjonker.nl
Van der Pol Reclame en Belettering Barendrecht polreclame.nl
Van Hemert Woonsfeer Barendrecht vanhemertwoonsfeer.nl
Van Rietschoten Office Point Barendrecht vanrietschoten.com
Wil Dijkers en Jacqueline de Koning Barendrecht  
Woonexpress Barendrecht Barendrecht woonexpress.nl/barendrecht
Versluis b.v.                                                                         Barendrecht              versluis-bv.nl